Inbound, SEO & Rock'n'Roll
Blog Marketingowy

Strona internetowa kancelarii adwokackiej z Wrocławia

11/02/2017

Jednym z projektów, który mieliśmy przyjemność realizować w 2016 roku była strona internetowa Kancelarii Adwokackiej pani mecenas Dominiki Świtały z Wrocławia. Strona została zaprojektowana od podstaw przez nas według ściśle określonych wymogów klientki. Jesteśmy też autorami logo kancelarii. Zachęcamy do odwiedzenia witryny pod tym adresem.

ds

Z założenia witryna miała być prostą wizytówką zawierającą podstawowe wiadomości na temat oferty kancelarii adwokackiej. Strona główna oparta jest o motyw dużego zdjęcia, które dobrze komponuje się ze schludnym layoutem witryny. Na reszcie podstron znajdują się głównie informacje tekstowe o działalności firmy. Projekt uwzględniał również takie niezbędne elementy jak: formularz kontaktowy, funkcję informowania o wykorzystywaniu plików cookies oraz widget Google Maps z zaznaczoną siedzibą firmy.

Jeżeli podoba się Państwu ta realizacja i są Państwo zainteresowani wykonaniem serwisu internetowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na projektowanie stron internetowych.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Artykuł był pomocny? Podaj dalej!

        

Subskrybuj nas: