Inbound, SEO & Rock'n'Roll
Blog Marketingowy

Nowa realizacja: Strona internetowa klubu sportowego z Jeleniej Góry

05/02/2017

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową dla UKS „Jedenastka” Jelenia Góra. Ten stosunkowo niedawno formalnie zawiązany klub judo to kontynuacja sekcji, która jeszcze nie dawna trenowała w barwach jeleniogórskiej “Gwardii”. Różne zawirowania dziejów sprawiły, że klub z tak pięknymi tradycjami i długą historią musiał zmienić nazwę, a także przenieść treningi w inne miejsce.

Wraz z nową nazwą przyszedł również czas na nową odsłonę klubu w internecie. Za sprawą naszej firmy klub otrzymał nowy serwis internetowy oparty o platformę WordPress. Na potrzeby klubu stworzyliśmy nowy szablon, który uwidacznia najbardziej istotne dla działalności UKS „Jedenastka” elementy na stronie głównej , a także pozwala w przejrzysty sposób informować o sukcesach klubu w zakładce “Aktualności”.

Nowy serwis został już w całości przekazany we władanie klubowi i regularnie pojawiają się w nim informacje na temat działalności UKS “Jedenastka”. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną pod tym adresem. Jeżeli są Państwo zainteresowani stworzeniem podobnego serwisu dla siebie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tworzenie stron internetowych.

Strona UKS "Jedenastka" z Jeleniej Góry

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Artykuł był pomocny? Podaj dalej!

        

Subskrybuj nas: